עליבאבא – המפיץ האישי שלכם

אתם מתכננים לשווק מוצר לחו"ל. האסטרטגיה שלכם כבר גובשה, התאמתם את המוצר לארצות מסוימות, נסגרתם על מסרים שיווקיים, תכננתם קמפיין חשיפה ובסופו של דבר עודכנתם מיועצים שכל הפרויקט יקום או ייפול על הפצה.


חברות המתמחות בהפצה הן החברות המחוזרות ביותר ע"י יצרנים ויבואנים. אבל למרות שתפקידו של המפיץ להתעסק בעבודת השיווק, קחו בחשבון שמשימה תעלה לכם במשאבי זמן וכסף גדולים ביותר. כל תהליך האיתור, מיון, בחירה והכשרת המפיץ, זה ביג דיל רציני שעשוי לקחת לכם זמן רב.

אחת הדרכים המומלצות ביותר לחפש מפיץ היא באמצעות הרשת LinkedIn בה תוכלו ליצור קשר ישירות עם מפיצים ללא צורך בחברות מתווכות. החיפוש בלינקדאין מאפשר חיתוכים מגוונים לפי ענפי תעשייה, מילות מפתח, טריטוריה, שפה וכו'.


מפיץ אחד או מפיצים רבים?


כשתחפשו מפיץ, תצטרכו למעשה לחפש מפיץ אחד לכל שפה/טריטוריה, כי הרי מפיץ פולני יתקשה לנהל עסקים באיטלקית או ספרדית. המשמעות היא, לנהל את תהליך איתור המפיץ המתיש הזה מספר פעמים כמספר הטריטוריות שאתם מעוניינים לשווק בהם את המוצר החדש שלכם. כאב ראש...

אם הייתי אומר לכם, שיש אפשרות שיהיה לכם מפיץ אחד ויחיד, שיוכל להגיע לכל רחבי העולם, יוכל לנהל עסקאות בכל השפות והעלות שלו היא המינימלית ביותר, הייתם רוצים לקבל מידע נוסף?


לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על המפיץ האישי שלכם.

13 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול