אודות קראבלה - שיווק בעליבאבא

אנחנו אנשי אינטרנט, ליתר דיוק חיים את עולם השיווק באינטרנט. בהמשך העשור האחרון ליווינו מאות עסקים בתחומי שוק שונים ומגוונים. תמיד עם נגיעות לעולם המסחר באיטנרנט, הבנה עמוקה כיצד מייצרים לידים (Leads) ומכירות דרך אתרי מסחר.

הפריצה הגדולה של עליבאבא הסינית בשנים האחרונות מוכרת לרוב הישראלים כערוץ דרכו מאתרים מוצרים זולים לייבוא מחו"ל (בעיקר מסין), אך הפוטנציאל הרבה יותר גדול מזה. כיום יש הזדמנות הגדולה למפעלים ישראלים יצרנים להפיץ ולמכור דרך עליבאבא.

רוב החנויות בעליבאבא הן סיניות, אך קהל הרוכשים דרך עליבאבא ממדינות שונות בעולם הוא עצום. וכאן בדיוק ההזדמנות: חנות של מפעל ישראלי בעליבאבא בולטת מאוד ומייצרת אמינות רבה כי יש לישראל שם טוב בעולם לפחות בכל מה שקשור לטכנולוגיה, מסחר, ביטחון וחוכמה.

 

וכך מצאנו את עצמנו מציעים לעסקים (ביעקר מפעלים), שאנו מלווים בשיווק דיגיטלי ומכירות דרך האינטרנט, בשוק הישראלי, להכנס לשיווק והפצה דרך עליבאבא.

כשחיפשנו שם לפעילות הממוקדת בעליבאבא נתקלנו בספינת הדגל הפורטוגלית Caravella. הספינה הזו הייתה סמל לפריצת גבולות בתקופת הרנסנס (1300 - 1600) באירופה. ואז נפל האסימון: אנחנו נהיה ספינת ה Caravella עבור עסקים שמעוניינים לשבור את תקרת הזכוכית במכירות בחו"ל, לצאת עם העסק להרפתקה ולגלות מדינות חדשות מעבר לים. כמו בתקופת הרנסאנס, מה שצריך פה זה אומץ, ידע והרבה מאוד סקרנות.

עידן התגליות של תקופת הרנסאנס והפריצה אל העולם שמחוץ לאירופה חבים את קיומם לרוח הרנסאנס והשאיפה של בני התקופה לידע והרחבת אופקים. אחד מבין הפיתוחים הטכנולוגיים שאפשר לאימפריות הספרדית והפורטוגלית לפרוץ את גבולות היבשת האירופאית היה ספינה מדגם חדיש בשם Caravella.

קלה, חזקה ומהירה מכל סוגי הספינות של תקופתה, באופן מסוים הפכה  Caravella לסמל של הפלגות החקר בתקופת התגליות הגאוגרפיות הגדולות. יותר מזה, Caravella הייתה אחת הסיבות שאפשרו לפורטוגלים ולספרדים לשבור את תקרת הזכוכית ולגלות עולם חדש מעבר לים.

קריסטופר קולומבוס במסעו הראשון מערבה נחת על חופי דרום אמריקה עם שלוש ספינות מדגם Caravella הסנטה מריה, הפינטה והניניה.

להלן דגם הספינה:

קראבלה שיווק בעליבאבא.jpg

קדימה עולים על הספינה?

השלב הראשון הוא בדיקת יתכנות של כמות חיפושים של המוצר שלך, כמות פניות שבוצעו בעולם בחודש האחרון סביב התחום העסקי שלך, כמות מתחרים, רמת מחירים ועוד. לבדיקה ראשונית יש למלא טופס - לחצ/י כאן לבדיקה ראשונית של התחרות בעליבאבא.